Гостьова лекція з  мікробіології для здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

07.05.2024 здобувачі Бердянського державного педагогічного університету спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) бакалаврського та магістерського рівнів мали змогу долучитися до гостьової лекції, яка була проведена професоркою, докторкою кафедри наук про життя факультету науки і технології університету Коїмбрі (Португалія) Людмилою Симочко.

У своїй доповіді на тему «Забруднення навколишнього середовища антибіотиками: від мікробної екології до громадського здоров’я» пані Людмила презентувала результати власних досліджень щодо антибіотикорезистентності та поширення стійких форм мікроорганізмів у природніх популяціях. Дослідниця відповіла на численні запитання аудиторії, які стосувалися, здебільшого, застосування антибіотиків для лікування захворювань та ризиків, пов’язаних із швидкою адаптацією збудників інфекцій до існуючих лікарських засобів.

Для викладачів кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ гостьова лекція за участі відомої науковиці стала чудовою можливістю обмінятися досвідом та поспілкуватися з колегами. Здобувачі освіти освітньо-професійних програм «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» (бакалаврський рівень) та «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини» (магістерський рівень) мали змогу поглибити свої знання та удосконалити компетентності, сформовані під час вивчення дисциплін «Біохімія з основами молекулярної біології», «Біотехнології», «Молекулярні основи життя», «Цитогенетичні основи розвитку організмів, «Екологія», «Актуальні проблеми біології».

Гарант ОПП «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини»

Доцент кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

Наталя Пшенична

світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print