Хто не встиг сьогодні, може встигнути завтра,

або як навчитись журналістській справі?

24 жовтня в конференц-залі головного корпусу БДПУ та в аудиторіях 5Б корпусу відбулися відкриті лекції столичних докторів педагогічних наук, професорів Тетяни Іванової та Валерія Іванова, доктора філологічних наук, професора Георгія Почепцова на теми, присвячені PR та рекламі, медіакомунікаціям, інформаційним технологіям, впливу мас-медіа на аудиторію.

У конференц-залі БДПУ відбулась лекція-тренінг проф. Георгія Почепцова за темами: «Медіакомунікації» та «Нові інформаційні технології в державному правлінні». Професор провів заняття, на якому представив різносторонні погляди з приводу існування систем в сучасному багатонаціональному суспільстві. Під час лекції Георгій Почепцов давав студентам практичні поради для професійної діяльності майбутнім фахівцям у сфері соціології та журналістики. Він закликав слухачів не нехтувати новими способами досягнення істини в їхній професійній діяльності: «Не бійтеся використовувати методи з інших областей… Чим ми займаємося все життя? Ми знищуємо всі паростки у нашій голові, які необхідно було б леліяти» – перефразував слова Френсіса Скотта Фіцжеральда Георгій Поцепцов. Тим, хто займається і цікавиться журналістським ділом, професор порадив звернутися до малопопулярних в Україні наук і дисциплін таких, як: «Стратегічний аналіз», «Футурологія», «Форсайт», «Когнітивна психологія», «Критична теорія» тощо, щоби не обмежувати себе лише тими дисциплінами, що викладають у вишах.

Ті, хто хоче приєднатися до тренінгів, що проводять професори Тетяна Іванова, Валерій Іванов та Георгій Почепцов, можуть долучитися до занять 25 жовтня в ауд. 5Б 301, 5Б 202 та конференц-зал 1-ого корпусу БДПУ.

Ксенія Задворна,

викладач кафедри соціальних комунікацій БДПУ

Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print