«І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь»

Другого листопада по всій Європі святкували день народження Європейського союзу. Представники наукового гуртка з проблем мовленнєвого розвитку також долучилися до цього святкування в цікавій формі. На чолі  з науковим керівником Аллою Омеляненко провели розширене засідання в змішаному форматі для педагогічних колективів закладів дошкільної освіти № 214, 386,392 міста Дніпро.

Гаслом цього заходу були слова Тараса Шевченка «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь». Зі змістовним висвітленням сучасних методик розвитку мовлення вперед поважною авдиторією практиків виступили студентки 2 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта. Вознюк Христина презентувала основні підходи в італійській Реджіо педагогіці, Булаткіна Анастасія висвітлила сутність данської технології «Звільнитись від цькування (Дитячий садок без насилля),  про естонський проєкт «Читацьке гніздо» та особливості книгообігу для дітей дошкільного віку розповіла Валерія Гогунська, на  потенційні можливості кошиків для розповідання, кубиків для історій з ірландським смаком вказала  Світлана Фоміна, про своє захоплення фантастичними картинами польського художника Яцека Єрка зізналася  Анастасія Шеремет.

Вихователі також в свою чергу поділилися власним досвідом використання сучасних методик розвитку мовлення та висловили думку про те , що маємо розвиватися в руслі загальних европейських тенденцій в дошкільній лінгводидактиці, але й плекати українську педагогічну теорію та освітню практику. 

Доцент кафедри дошкільної освіти Алла Омеляненко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print