Хто ти? Представся!

Дебют першокурсника –це один із масштабних та яскравих заходів серед студентства. Наш Бердянський державний педагогічний університет з ініціативи студентського самоврядування 3 листопада провів цей фестиваль, який вже декілька років поспіль відбувається в онлайн режимі. Та це не заважає студентам проявляти себе, демонструвати свої таланти та захоплення.

От і цього разу вся університетська родина зібралась, щоб із захопленням подивитись на відео-знайомства, які приготували першокурсники. 6 факультетів нашого університету, ГЕФ, ФДССО, ФППОМ, ФФМКТО, ФФКСЗЛ, ФФСК, представили нам своїх найкращих студентів. Спектр талантів вражає, починаючи з малювання, плетіння з бісеру, верхової їзди, закінчуючи співами, грою на музичних інструментах, монтажем та танцями.

І, нарешті, факультет філології та соціальних комунікацій. На цьому факультеті вчаться справжні знавці слова та гострого розуму, які не просто полюбляють українську та зарубіжну літературу, обожнюють вивчення рідної та іноземних мов, опікуються обʼєктивним висвітленням подій у медіа, але й займаються рукоділлям, грають на музичних інструментах, співають та люблять подорожувати. Кожна група та учасники від нашого факультету отримали сертифікати призерів дебюту (1АМЛ, 1УМЛ, 1ГМЛА, 1Ж).

Вітаємо наших студентів та пишаємося тим, що вони стали такою яскравою та талановитою частиною нашої університетської родини!

Тож всім бажаємо більше натхнення, сил і часу, щоб поєднувати навчання і свої улюблені захоплення. Адже те, що приносить задоволення та душевний спокій, є запорукою продуктивної праці та допомагає хоч на деякий час абстрагуватися від хвилюючої повсякденності.

Студентське самоврядування факультету філології та соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print