Яскраві таланти та здібності презентували здобувачі спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) на щорічному традиційному заході «Дебют першокурсника»

Щорічна подія, яку завжди з нетерпінням чекає студентство та викладачі, – Дебют першокурсника – відбулася 2-го листопада 2023 року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

Такий захід не тільки об’єднує студентську спільноту, що є надто важливим у сьогоднішній складний час, але й розкриває таланти та здібності майбутніх спеціалістів. Так, свої творчі здібності презентували й здобувачі групи 13 ММ спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) (куратор – доцентка Вікторія Григор’єва). Яскраві, талановиті, спортивні, згуртовані – ці характеристики можна продовжувати, але саме такими є наші першокурсники-музиканти, хвилюючий і вражаючий виступ яких підкорив серця присутніх здобувачів інших спеціальностей. Було приємно читати у zoom-чаті захоплюючі відгуки щодо незабутнього та яскравого виступу першокурсників-музикантів. Такі заходи завжди є початком нового етапу навчання, дружби, творчості та незабутніх студентських років, на які сподіваються наші майбутні педагоги-музиканти!

Кураторка 13ММ групи Вікторія Григор’єва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print