Розширюємо кордони та руйнуємо стереотипи в сучасній корекційній психології

Продовжуємо знайомити учасників «Студентського десанту S016» з крутими спеціалістами нашої країни та далеко за її межами у рамках рубрики «ППЛ – порадник практикуючого логопеда». Ми вирішили розширити кордони та запросили корекційного психолога, щоб дізнатись про особливості психологічної роботи з дітьми з ООП.

Дар’я Петрова – керівниця корекційного центру «Hogwards» у м. Павлоград, практикуючий психолог та ABA-терапевт, поділилась успішними кейсами та цікавими історіями з практики. Разом із старшим викладачем кафедри прикладної психології та логопедії  Дариною Литвиченко розкрили важливі аспекти взаємодії логопедів та корекційних психологів у роботі з різними групами дітей.

Запрошений спікер поділився досвідом: Як написати грант на розвиток бізнесу та виграти його з першого разу? А головне, як почати все з початку в умовах війни?

Здобувачі вищої освіти всіх курсів та форм навчання спеціальності 016 «Спеціальна освіта»  мали змогу не лише почути теоретичний аспект роботи Дар’ї Петрової, але й зіткнутися із практичними випробуваннями та обговорити актуальні питання із власного досвіду.

Дарина Литвиченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print