ІІ місце – теж визнання

Майже як новорічний подарунок під ялинку доценти кафедри прикладної психології та логопедії Євгенія Линдіна та Олена Ревуцька отримали диплом лауреата ІІ премії конкурсу «Краще видання року» за працю «Технології логопедичного дослідження» з номінації «Навчальні посібники» (Линдіна Є.Ю., Ревуцька О.В. Технології логопедичного дослідження. Київ : Освіта України, 2021. -218 с.).

Посібник був представлений на конкурсі «Краще видання 2022 року», який щорічно проводить ГО «Національна академія наук вищої освіти України». Незважаючи на воєнний стан, на конкурсі було представлено понад 50 робіт із різних номінацій. Підсумки конкурсу «Краще видання 2022 року» наведено у протоколі від 29.11.2022 р. № 1 (http://surl.li/ekuae).

Визнана праця містить упорядковані навчально-методичні матеріали традиційних і сучасних технологій логопедичного обстеження дітей раннього, дошкільного та молодшого шкільного віку. Зібрані основні теоретичні та практичні методики організації й проведення спеціально-педагогічної діагностики мовлення в дітей із порушеннями мовленнєвого розвитку.

Такий результат надихає на подальші звершення.

За матеріалами кафедри прикладної
психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print