Інфекції та імунітет: міжнародний досвід реабілітації хворих

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету Світлана Хатунцева, Світлана Кара, Віталій Осіпов взяли участь у низці наукових заходів. Так, професор Світлана Хатунцева та доцент Світлана Кара взяли участь у науково-практичній онлайн конференції з міжнародною участю «Інфекції та імунітет» (11–12 листопада 2021, м. Київ). Організаторами заходу виступили Всеукраїнська асоціація дитячої імунології та Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика. Науковими партнерами були: Міжнародна міждисциплінарна асоціація медичних професіоналів та Всеукраїнська асоціація дитячої імунології.

Під час конференції активно обговорювались питання:

  • COVID-19 та імунітет: сучасні уявлення, вакцинація, генетична та імунологічна схильність до COVID-19;
  • антибіотикорезистентність;
  • вроджена схильність до інфекцій;
  • діагностика вроджених захворювань імунної системи тощо.

Світлана Хатунцева (сертифікат № 4 389 263 – 2021) та Світлана Кара (сертифікат № 4 389 311 – 2021) успішно пройшли тестування та отримали сертифікат учасника, який передбачає 10 балів БПР.

Доцент кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету, фізіотерапевт-вертебролог Центру хребта «Eurospine» Віталій Осіпов взяв участь у Міжнародному онлайн-курсі для лікарів і фізіотерапевтів «Європейський досвід реабілітації новонароджених та малих дітей», що був присвячений інноваціям надання реабілітаційної допомоги дітям від народження і до трьох років. Лекції проводили науковці-практики з Польщі, Чехії, Бельгії та Румунії на освітній платформі DoctorThinking та ZOOM.

Також, взяв участь у ряді наукових заходів, які проводила Всеукраїнська громадська організація (ВГО) «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини», за підтримки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) імені П.Л. Шупика:

– 01 жовтня 2021 року Міжнародна конференція «Інфекційний контроль. Від вакцинації до лікування»;

– 19 жовтня 2021 року онлайн-вебінар для лікарів «Інструментальна діагностика – сьогодення лікаря кардіолога: від теорії до практики»;

– 05 листопада 2021 року онлайн-вебінар для лікарів «Ураження шлунка та кишечника при COVID-19 та постковідному синдромі: що ми знаємо сьогодні?»;

– 09 листопада 2021 року онлайн-вебінар для лікарів «Міждисциплінарна взаємодія кардіолога та невролога в лікуванні пацієнтів з артеріальною гіпертензією»;

– 12 листопада 2021 року онлайн симпозіум для лікарів «Менеджмент болю»;

– 19 листопада 2021 року фаховий онлайн семінар для лікарів «Сучасний менеджмент інфекцій».

Неперервна самоосвіта є потребою творчої й відповідальної людини будь-якої професії. Було цікаво, доказово та практично! Щиро дякуємо організаторам за змістовний науковий івент!

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print