Знайомство з власними тарганами…

Психологічний майстер-клас є досить ефективною формою спілкування, під час якого відбувається обмін досвідом та знаннями. Саме такий корисний та змістовний захід під назвою “Знайомство з тарганами” провела завідувачка навчальної психолого-консультативної лабораторії кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету Марина Радіонова для здобувачів вищої освіти першого року навчання спеціальності 061 Журналістика. Першокурсники отримали можливість усвідомити та схарактеризувати власних “тарганів у голові”, які можуть завдавати дискомфорту та заважати повноцінно жити. 

Сприятлива психологічна атмосфера в колі однолітків допомогла студентам розкритися та проаналізувати, які ресурси необхідні для того, щоб ужитися з думками-тарганами або розпрощатися з ними. Майбутні журналісти отримали неабияке задоволення, а разом із тим цікавий досвід, та інформацію для роздумів.

Дмитро Верещак, група 1Ж: “Мені дуже сподобався цей майстер-клас, на якому ми обговорювали власних “тарганів” та як із ними боротися. Було дуже цікаво та корисно працювати”.

Дарина Таращенко, група 1Ж: “Мені дуже сподобався майстер-клас. Піднявся настрій. І навіть з’явилося натхнення”. 

Вікторія Гузова, група 1Ж: “Майстер-клас був чудовий, багато чого взяла до уваги. Чекаю з нетерпінням наступного разу”.

Висловлюємо подяку Марині Радіоновій за корисний психологічний майстер-клас, який допомагає покращити якість життя здобувачів вищої освіти. Таке онлайн-спілкування в неформальному форматі особливо актуальне під час дистанційного навчання. Чекаємо нових зустрічей

Наталія Рула,

старша викладачка кафедри

соціальних комунікацій;

фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print