Інноваційний педагогічний досвід американської математичної освіти

21–23 лютого 2023 року мав можливість узяти участь у воркшопі, який було організовано відділом математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України.

Воркшоп було присвячено методиці організації кооперативного навчання та використанню хмарних сервісів у навчанні математики в американських школах. Головним спікером виступала Лариса Букалов – вчителька математики Bayside High School, викладачка Turo University, авторкa підручників із алгебри та посібників із методики навчання математики у Сполучених Штатах Америки.
Цікавим і корисним було знайомство з особливостями навчання математики у старшій школі США, методикою організації кооперативного навчання, особливостями організації парної та групової роботи, лайфхаками та методичними розробками, розширення навичок щодо використання програми Desmos.
Мав можливість взяти участь в обговоренні досвіду разом зі вчителями та викладачами педагогічних університетів України, упевнитись у важливості трансформації як шкільної, так і вищої педагогічної освіти на основі ідей НУШ.

Професор кафедри математики та методики навчання математики
Віталій Ачкан


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print