Інтерв’ю ректора Ігоря Богданова на телеканалі D1

20 травня 2023 року на телеканалі D1 (м. Дніпро) в програмі «Годинник» вийшло потужне інтерв’ю ректора Бердянського державного педагогічного університету, професора Ігоря Богданова.

Ігор Тимофійович розповів про функціонування університету під час окупації, відмову від співпраці з окупантами, принципову позицію громадянина і патріота України, виїзд і вивезення правовстановлюючих документів через ворожі блокпости на підконтрольну територію, тимчасове переміщення до Запоріжжя, роботу університету в умовах війни, вступну кампанію, нові навчальні програми і переваги здобуття освіти в нашому університеті.

Ведучі подякували Ігорю Тимофійовичу за відверту розмову, зауваживши, що в подібних умовах колектив на чолі з ректором є «взірцем того, як в подібних умовах треба працювати, задля чого потрібно працювати і які ідеї впроваджувати для своїх студентів і колективу».

Сподіваємося, що найближче наступне інтерв’ю Ігоря Богданова буде в звільненому українському Бердянську, де обговорюватиметься Перемога нашої країни і активна відбудова нашого університету.

Віримо в ЗСУ!

Переглянути інтерв’ю можна за посиланням: https://youtu.be/SF8UJoPwvrY

За матеріалами відділу

соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print