Кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації залучає до аудиторних занять професіоналів-практиків

Працюючи над удосконаленням освітнього процесу кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ (завідувач – професор Світлана Хатунцева) залучає до аудиторних занять професіоналів-практиків закладів загальної середньої освіти, які взаємодіють зі здобувачами вищої освіти у формах бесід, лекцій, майстер-класів.

Зокрема, в березні 2021 року в межах вивчення освітньої компоненти «Методика навчання біології» на занятті вчитель біології вищої категорії ЗОШ № 11 м. Бердянська Наталя Акєнтьєва поділилася практичним досвідом зі здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» (гарант – доцент Світлана Кара). Зустріч проходила в оffline та оnline форматах.

Під час заняття Наталя Вікторівна розповіла про особливості особистості сучасного вчителя; охарактеризувала функції, сукупність основних здібностей, знань та вмінь учителя біології;акцентувала увагу на тому, що в педагога має бути глибока теоретична підготовка до навчання, виховання та розвитку учнів, а також відповідні особистісні та важливі фахові якості, які допоможуть йому досягати успіху в професійній діяльності.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері активного спілкування майбутніх учителів з професіоналом-практиком. Проведення занять такого формату, на думку здобувачів вищої освіти, сприятимуть більш ефективному формуванню фахових компетентностей, дозволять зміцнити інтерес до педагогічної діяльності, набути важливого професійного досвіду.

Щиро дякуємо за співпрацю!

Аліна Бистрова,

здобувачка вищої освіти 2 курсу освітньо-професійної програми

«Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» БДПУ 

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print