Майбутні вчителі хореографії БДПУ з натхненням вивчають болгарський танець

У рамках тісної взаємної співпраці науково-педагогічного складу кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін зі спілкою болгарської історії та культури «Родолюбіє» здобувачі вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія можуть відвідувати заняття з болгарського танцю, які проводяться на волонтерських засадах Валентином Василєвим, викладачем (Міністерство освіти і науки Республіки Болгарія), головою хореографічної спілки м. Варна при союзі діячів музичного та хореографічного мистецтва Болгарії. Акомпанує хореографам Дінан Дімітров, фахівець з болгарського музичного мистецтва.

Здобувачі вищої освіти, які навчаються за ОПП «Середня освіта (Хореографія). Фітнес», «Хореографія», мають змогу ознайомитися з культурними традиціями Болгарії, зокрема з хореографічним фольклором. Результатом цих занять стають виступи на концертних заходах, творчих проєктах, конкурсах, фестивалях, як в Україні, так і закордоном. Так, улітку 2019 року здобувачі вищої освіти гідно представили Бердянський державний педагогічний університет на ХVI молодіжному фольклорному фестивалі «З Болгарією у серці».

Треба зазначити, що останнім часом карантинні заходи стали перепоною у спілкуванні з іноземцями. Дуже приємно, що давнішні традиції відновлюються. Дякуємо спілці болгарської історії та культури «Родолюбіє», зокрема голові спілки Ларисі Савченко, викладачу Валентину Василєву, акомпаніатору Дінану Дімітрову за плідну співпрацю і сподіваємося на подальшу реалізацію спільних творчих проєктів!

За матеріалами кафедри теорії та

методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print