Викладачі ГЕФ успішно захистили проєкти зі створення тренінгових курсів

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування Олена Токаренко, Тетяна Черемісіна, Катерина Леміш та викладачка кафедри економіки, підприємництва та фінансів Вікторія Швачко гуманітарно-економічного факультету (ОПП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу», ОПП «Менеджмент») упродовж місяця проходили навчання на онлайн-курсі «Створення чудового тренінгового курсу», розробленого Аттілою Хорвасом, членом правління міжнародної мережі GTTP (Глобальне партнерство у галузі подорожей та туризму), консультантом проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (ERA).

10 березня 2021 року відбувся успішний захист тренінгових проєктів викладачів, а саме: «Психологія та діловий етикет в туризмі» (розробники – Тетяна Черемісіна, Катерина Леміш) та «Управління взаємовідносинами з клієнтами» (розробники – Олена Токаренко, Вікторія Швачко).

За структурою курс «Створення чудового тренінгового курсу» складався з тем, що розкривали основні підходи до адаптації змісту наявних навчальних курсів у контексті створення нових короткострокових курсів, а також покращення вже існуючих курсів підвищення кваліфікації працівників туристичної сфери. Метою курсу була мотивація слухачів до створення, чи адаптації навчальних курсів для покращення якості послуг у сфері туризму.

Автор курсу Аттіла Хорвас особисто супроводжував кожного учасника і допомагав у розробці нового курсу, що було фінальним завданням навчання.

За результатом успішного завершення курсу та презентації власних тренінгових проєктів викладачі отримали Сертифікати від проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print