Масляна іде – свято веде!

Масляна – одне із найулюбленіших, галасливих і веселих свят, що має свій особливий, неповторний колорит, і надихає кожну господиню на створення різноманітної смакоти, адже стіл в ці дні завжди був рясним, з безліччю масних і ситних страв.

Кожного року співробітники кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій активно долучалися до святкових подій, проте, життя внесло корективи і, у зв’язку із карантинними обмеженнями, цьогорічний традиційний захід відбувся нетрадиційно, але не менш цікаво.

Цього тижня у холі 2 корпусу Бердянського державного педагогічного університету стартувала особлива виставка, експонатами якої стали: апетитні вареники зі смаженою цибулькою, соковиті пельмені, ясноока смажена яєчня, пишний коровай із квітами, рум’яний пиріг із вишнями, запечена курка, запашні млинці із червоною ікрою, смажена риба, духмяне сало з часничком та інші традиційні смаколики української кухні. Проте головна інтрига полягала в тому, що всі «страви» були зшиті із маленьких клаптиків тканини з любов’ю і неабиякою майстерністю в техніці печворк («patchwork» у перекладі з англійської означає виріб з різнокольорових клаптиків тканини).

Натхненниця і керівник заходу – старша викладачка кафедри Олена Савицька, разом із студентами спеціальності Середня освіта (Трудове навчання та технології), ретельно продумали і підготували кожен елемент експозиції, доповнивши її мальовничим антуражем – годинником із петриківським розписом, бричкою з овочами і фруктами із пап’є-маше, аутентичною скринею із деревини, самоваром, оздобленим декупажем.

Завідувачка кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Валентина Перегудова зазначила, що Олена Станіславівна – творча і талановита особистість, що постійно вдосконалює фахову майстерність, розвиває відомі напрями декоративно-ужиткового мистецтва, знаходить давні, забуті і новітні техніки обробки матеріалів.

Виставка працює протягом тижня!

Щиро запрошуємо!

А відвідати віртуальну екскурсію можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=WONDEDCJyys

Текст: Дарина Тестова, студентка 2Ж групи

Фотографії: Микита Амелічев, студент 2Ж групи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print