Натхнення весною

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює такі одвічні поняття, як Жінка, Любов, Краса, Кохання, Добро. Саме прекрасна половина людства пробуджує в чоловіків найкращі почуття, надихає їх на нові сили, допомагає стати кращими та сильнішими.

Міжнародний жіночий день цього року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв мав нетрадиційний формат святкування. Зокрема, з виховною метою з майбутніми вчителями початкової школи було проведено серію кураторських годин, присвячених відомим жіночим особистостям.

Так, доцентка катедри початкової освіти Тетяна Ніконенко зі здобувачами м11ПО групи провела заняття «Видатні українські жінки», під час якого було згадано багатьох талановитих і вольових історичних постатей, кожна з яких у свій спосіб вплинула на розвиток нашої держави. Викладачка разом зі студентами спробувала з’ясувати, в чому ж загадковість і велич Анастасії Лісовської – Роксолани, Лесі Українки, Ліни Костенко, Софії Русової, Ади Роговцевої та інших. Їх досягнення викликають захоплення, заслуговують поваги та наслідування сучасною молоддю.

Другокурсники зі старшою викладачкою Мариною Нестеренко спілкувалися про жінок, які вразили та змінили світ не красою, а своїми досягненнями. В історії відомо чимало прикладів, коли представниці прекрасної статі боролися зі стереотипами суспільства та досягали неабиякого успіху. Завдяки їм зараз жінки мають рівні права з чоловіками в науці, спорті, політиці, мистецтві та інших галузях.

Старша викладачка Крістіна Петрик провела кураторську годину «Жінка. Весна. Кохання» зі здобувачками першого рівня вищої освіти 11ПО групи в онлайн-форматі. Під час заняття студенти переглядали презентацію «Відомі жінки в літературі», визначали роль жінки в соціумі, а також декламували вірші сучасної української поетеси Ліни Костенко. Її поезія – про жінку, любов, красу рідної мови і України – це словесна зброя, яка окриляє. Наприкінці заходу всі разом спробували відтворити образ сучасної жінки.

Нехай у цей весняний час здійсняться всі бажання… Нехай вершини не видаються високими, а прагнення їх досягати окриляє кожну прекрасну, чарівну, ніжну, але таку сильну та наполегливу Жінку.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print