Залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

Працюючи над удосконаленням освітнього процесу, кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ залучає до проведення аудиторних занять професіоналів-практиків, експертів галузі та представників роботодавців, адже це є однією з умов успішної реалізації освітньо-професійної програми.

Зокрема, в межах вивчення освітньої компоненти «Методика навчання основ здоров’я» Людмила Пилипенко, вчитель біології та основ здоров’я вищої категорії Бердянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» № 1 «Мрія» Запорізької області, проконсультувала студентів з питань організації освітнього процесу, поділилася практичним досвідом зі здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми «Здоров’я людини. Фізична реабілітація».

Під час заняття Людмила Пилипенко розповіла про використання нетрадиційних уроків з основ здоров’я, наголосила на їх важливості у процесі формування здорового способу життя учнівської молоді. Учитель звернула увагу на особливості проведення уроку-КВК, уроку-вікторини тощо. Також здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Здоров’я людини. Фізична реабілітація» зацікавили дослідницькі технології, зокрема «Репортаж», «Урок-суперечність», «Заочна подорож», «Коло ідей». Зустріч проходила в оffline та оnline форматах.

Отже, нетрадиційний урок – це імпровізоване навчальне заняття, що не має традиційної структури. Такi уроки широко використовують у сучасній школі. Нестандартнi уроки більше подобаються учням, ніж звичайні навчальні заняття. У них цікаві задуми, організація, методика проведення. Тому багато педагогів бачать у них прогрес педагогічної думки. Зустріч пройшла в теплій атмосфері активного спілкування майбутніх учителів з професіоналом-практиком. Проведення занять такого формату, на думку здобувачів вищої освіти, сприятимуть більш ефективному формуванню фахових компетентностей, дозволять зміцнити інтерес до педагогічної діяльності, набути важливого професійного досвіду.

Щиро дякуємо за співпрацю!

Катерина Кравець,

здобувачка вищої освіти 4 курсу освітньо-професійної програми

«Здоров’я людини. Фізична реабілітація» БДПУ 

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print