Книга як стиль життя

Здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта  не тільки розумні, а й дуже креативні, що, безумовно, є запорукою успішності майбутніх вихователів. З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, створення умов для їх творчого зростання старший викладач кафедри дошкільної освіти Юлія СЕМЕНЯКО запропонувала майбутнім педагогам різноманітні завдання до Всесвітнього дня книги, який  щорічно відзначається 23 квітня у 190 країнах світу.

У рамках вивчення дисциплін «Педагогічна творчість» та «Сучасні освітньо-ігрові технології у закладах дошкільної освіти» здобувачі груп 301 ДО та 402 ДО створили низку презентацій, в яких пропагують книгу та переваги читання, як-от: «Як пройти в бібліотеку», «З книгою – у майбутнє».

Цікавими формами на підтримку читання та підвищення статусу книги були: фотоконкурс «Фотографія з улюбленою книгою», онлайн дискусія «Молодь і книга: залишилися точки дотику?», фотореклама «Читаємо з розумом», опитування в Google формах «Фільм чи книга?», есе на тему «Освідчення в коханні улюбленому письменнику».

Креативність майбутніх вихователів проявилась і при створенні «книжкової реклами» – буктрейлерів. Роботу подібного типу здобувачі робили вперше. Книги обирали на власний розсуд.

Незвичайною родзинкою серед заходів було приєднання здобувачів-дошкільників до прямих ефірів «Казка на ніч» телезірки Олі Полякової. Майбутні вихователі впевнені, що читання і слухання казки у прямому ефірі розвиває дитячу уяву, а якщо це робити разом із дітьми, то це ще й зближує.

Ажіотаж серед студентів та викладачів спеціальності 012 Дошкільна освіта викликав флешмоб зі слоганом «У комп’ютері – новини, в книзі життя». Про це свідчать числені яскраві фотографії із залученням членів родини, а також вихованців, з якими здобувачі познайомилися під час практики.

Викладачка переконана, що потрібно залучати багато різних цікавих і неординарних методик, своїм прикладом показуючи, що читати модно та цікаво.

Кафедра дошкільної освіти безмежно радіє творчому розвиткові майбутніх вихователів та сприяє поєднанню теорії із практикою в засвоєнні навчальних курсів.

Кафедра дошкільної освіти читає з великим задоволенням! Читаємо самі і Вам радимо!

Юлія СЕМЕНЯКО к.п.н, стари викладач кафедри дошкільної освіти

світлини  з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print