Команда з гуманітарно-економічного факультету БДПУ на першому Хакатоні для українських студенток

28 березня команда «Berdyansk», що складається зі студентів-правників гуманітарно-економічного факультету БДПУ,отримала Сертифікат за участь у березневому She Builds Ukraine Hackathon – першому Хакатоні для українських студенток, організатором якого є Канадська архітектурна компанія WZMH Architects за підтримки Міністерства освіти та науки України та Посольства України в Канаді.

Цей конкурс серед студенток українських вишів мав на меті – визначення кращих проектів, які поєднують у собі найрізноманітніші дисципліни, сумісні з ІТ та програмними компонентами, з метою надання рішень, які допоможуть відбудувати місця, де живуть люди в Україні. Хакатон був орієнтований на фахівців, які здобувають освіту в галузі архітектури, містобудування, дизайну інтер’єру, медицини, викладання, права, інформаційних технологій, програмної інженерії/програмування та машинного навчання. Метою Хакатону був пошук нових технологій, які допоможуть підтримати відбудову України та продемонструвати світу високу якість освіти та інновацій, які розробляють студентки університетів України.

Наша команда (1. Мельникович Анастасія; 2. Андрєєва Юлія; 3. Коротун Карина. Керівник: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри правознавства БДПУ Мирошниченко Володимир Олександрович) увійшла до почесної номінації “Команди-конкуренти”, обійшовши за балами багато команд із поважних національних університетів.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print