Конкурс до Всесвітнього дня поезії

«Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

Л.Костенко

29 березня кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства провела урочисте нагородженню переможців конкурсу до Всесвітнього дня поезії, який ми оголосили 1 березня. У засіданні узяли участь гості – учасники й переможці конкурсу та їх керівники-вчителі. Протягом 20 днів на сторінці кафедри ми викладали відеодекламації наших талановитих номінантів із усієї України і не тільки.

Цього року себе випробували як читці 83 прекрасних людей, від 4 до 39 років. Окремо хочемо подякувати навчальним закладам і вчителям, які надіслали на конкурс найбільше конкурсних відео. Це Бердянські загальноосвітні школа І-ІІІ ступенів № 1 та № 11 Бердянської міської ради Запорізької області, Дарахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Тернопільської області, Запорізька гімназія 50, Криворізький ліцей «Кредо» Криворізької міської ради, Дружбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Тернопільської області, Рахнівська гімназія Хмельницької області, Запорізький колегіум «Елінт» та ін. Кожна поезія відрізнялася особливим вайбом, як зараз модно говорити. Більше того, цього року були авторські поезії і вірші у перекладах іноземними мовами. Загалом, журі відзначило кілька номінацій: «Діти дошкільного віку», «Початкова школа», «Середня школа», «Старша школа», «Студенти», «Авторська поезія», «Вірші іноземною мовою», «Авторський переклад поезії», «Глядацькі симпатії». Переможницю останньої номінації, Войцехівську Поліну, обирали виключно глядачі своїми вподобайками.

Усі учасники були відзначені сертифікатами, переможці – дипломами, а 1 місця в усіх номінаціях ще й отримають свої нагороди поштою.  Дякуємо всім, хто взяв участь, хто підтримував конкурсантів, коментував та ставив уподобайки. Сподіваємося, що наш конкурс стане традиційним і наступного року ми проведемо його не тільки онлайн, а і у звільнених стінах нашого Бердянського державного педагогічного університету! Бажаючі можуть переглянути відео учасників на сторінці кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства.

Кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства, Ганна Табакова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print