Куратори академічних груп гуманітарно-економічного факультету цього тижня провели тематичні кураторські години, присвячені ювілею БДПУ.
04 жовтня 2022 у групі с2Фс було проведено кураторську годину на тему «БДПУ – 90 років лідерства в освіті» (куратор ст. викл. Олена Задворна).
Зі студентами згадали етапи створення та розвитку освітнього закладу з моменту відкриття чоловічої гімназії в останній чверті ХІХ століття і до наших часів. Сучасний заклад освіти не може існувати без знання своєї історії. Наш університет починав життя як чоловіча гімназія, продовжив як педагогічні курси в 20-ті роки. На початку 30-х років був реорганізований в учительський інститут, а згодом і в педагогічний. На початку нового тисячоліття педагогічний інститут виріс у педагогічний університет. І от уже 20 років є одним із потужних освітніх закладів України, де молоді люди отримують освіту не тільки педагогічного спрямування, а й непедагогічних напрямів. Наразі на нашому факультеті є спеціальності економічні, управлінські, правові та гуманітарного спрямування. Випускники отримують знання, які можна використовувати в різних галузях економіки.
Згадуючи шлях університету, зупинилися на славетних досягненнях, проаналізували труднощі сьогодення та зосередилися на тому, що університет дивиться в майбутнє.
Так було, є і буде.
7 жовтня 2022 року відбулася кураторська година зі здобувачами освіти першого курсу спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 051 «Економіка» (куратор – доцентка кафедри економіки, підприємництва та фінансів Тетяна Сидорченко) та з магістрами групи м1ФС (куратор – доцентка Світлана Жваненко). Упродовж заходу обговорили історичне минуле Бердянського державного педагогічного університету, розглянули етапи його діяльності, подивилися цікаві фотосвітлини та поділились своїм баченням щодо впливу університету на розвиток міста Бердянська.
7 жовтня 2022 року були проведені кураторські години для студентів-істориків 3 курсу. Тематика зустрічі – “БДПУ – 90 років лідерства в освіті” – була присвячена становленню та розвитку провідного закладу вищої освіти Північного Приазов’я, його досягненням на освітянській ниві, впливу на формування культурної мапи українського Бердянська. Організатор заходу, доц. Юрій Федорик, окрім розгляду історичної інформації про Alma Mater спрямував увагу учасників на можливості міжнародної та наукової діяльності вимушено переселених студентів. Підкреслювалася теза, що незважаючи на виклики воєнного часу, війна одночасно з випробуваннями надає можливості для власного розвитку.
За матеріалами гуманітарно-економічного факультету