Лекція від ОБСЄ: важливі питання – приємні нагороди

Питання прав жінок гостро стоїть і у сучасному світі. Суспільство часто забуває про те, як довго і якими зусиллями жінки виборювали собі право на участь у виборах, право на опанування певними професіями та можливість підніматися кар’єрними сходинками.

На початку березня здобувачі освіти факультету філології та соціальних комунікацій відвідали онлайн лекцію координаторки з гендерних питань Дніпровського офісу СММ ОБСЄ Людівін Естьєн, під час якої з’ясували для себе аспекти діяльності ОБСЄ та гендерне спрямування організації.

Спікерка підкреслила, що жінки наразі повинні брати участь у соціальному житті та проявляти себе у медійному просторі. Людівін Естьєн також згадала про життя жінок на окупованих територіях та про надання їм гуманітарної допомоги. Лекцію доповнили невеличкий фільм, продемонстрований за допомогою новітнього надчутливого обладнання, і опитування щодо гендерних проблем та важливості їх вирішення.

16 березня у 5Б корпусі декан ФФСК, професорка Ірина Глазкова нагородила подарунками від ОБСЄ найактивніших учасниць опитування: Сівер Ксенію, Харченко Катерину, Алексеєнко Анжеліку (1ГМЛА) та Михайлишину Ольгу (3ГМЛА). Кожен учасник лекції також отримав невеличкі приємні сувеніри.

Тестова Дарина


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print