Ліки від депресії або читацький клуб об’єднує однодумців

Як відволіктися від думок про пандемію? Можна: а) прочитати цікавий роман; б) поділитися думками про цікавий роман із колегами і друзями. Саме так і зробили викладачі, студенти і випускники Бердянського державного педагогічного університету на засіданні читацького клубу 16 квітня 2020 року в режимі он-лайн на платформі Zoom.

Роман відомої української письменниці Марини Гримич «Клавка» викликав палкі дискусії серед учасників читацького клубу. Говорили про післявоєнний літературний Київ кінця 40-років, Спілку письменників, бажання / неможливість писати, соцреалізм, атмосферу «РОЛІТу», аромати яблук і духи «Біла ніч», страшний брязкіт орденів «самоварів», любовний трикутник, обірваний фінал роману і його продовження. Байдужим твір нікого не залишив, за що велика дяка авторці Марині Гримич!

У травні обговорюємо роман Маркуса Зузака «Крадійка книжок». Дуже сподіваємося, що наступна зустріч відбудеться у звичній атмосфері на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства за чашечкою кави. Запрошуємо всіх!

Ганна Александрова, доцент кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print