Магістранти БДПУ взяли участь у EY Recovery Case Challenge

Із 20 жовтня по 15 листопада магістранти гуманітарно-економічного факультету, спеціальності 014.16 (Захист України), Каіра Анна, Шевченко Альбіна та Харченко Владислав під керівництвом доцента кафедри правознавства Мирошниченка Володимира Олександровича (разом команда BSPU) взяли участь у науковому челенджі від однієї з найбільших у світі аудиторських і консалтингових компаній – EY. Ernst & Young Global Limited – це глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування та угод.

У ході онлайн-заходу здобувачі освіти докладно розробляли тему повоєнного відновлення економіки України та створили власний проєкт. Цей покроковий план стосувався співпраці турецької компанії BayraktarAkıncı і вітчизняної Мотор Січ. Детально було вивчено можливий вплив такої співпраці на економіку України і Запорізької області. Студенти провели аналіз, у якому розглянули такі аспекти як соціально-економічний ефект, технологічний розвиток, зовнішньоекономічний ефект. 

За результатами наукового дослідження наші здобувачі освіти якісно довели, що співпраця компаній BayraktarAkıncı і Мотор Січ дійсно матиме позитивний вплив на вітчизняну економіку в майбутньому. Це призведе до створення нових робочих місць у військово-промисловому комплексі України, підвищення зарплат і добробуту працівників, розвитку технологій і розширення експортного потенціалу нашої держави.

Команда BSPU гідно презентувала свій проєкт, отримала схвальні відгуки експертного журі та набула цінного досвіду у сфері економічного аналізу. Магістранти неекономічної спеціальності змогли вийти до фінального раунду та зупинилися за крок до призового місця.


За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print