Масниця на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини

Масниця – одне з найвеселіших і найсмачніших свят року. Ще з давніх часів воно символізувало прихід весни та пробудження природи. Було прийнято робити опудало, велику ляльку з соломи, вдягнену у жіночий одяг, яку за традицією, наприкінці святкового тижня спалювали як уособлення зими, прагнучи розбудити весняну природу. Ну, і, звісно ж, прийнято готувати головну страву Масниці – млинці. Вони теж є атрибутом свята, уособленням небесного світила. Млинець як маленьке сонце – круглий і гарячий. Намастити млинець маслом – значить піднести дар сонцю, задобрити його, щоб тепло прийшло швидше.

11 березня цього року студентська рада факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету організувала пригощання млинцями студентів та науково-педагогічних працівників.

Студенти усіх курсів підготували для гостей свята смаколики за традиційними рецептами своїх родин. Журі у складі викладачів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини обирали найкращу страву в різних номінаціях, зокрема:

у номінації «Найсмачніший млинець» перемогу здобула команда 1 курсу;

у номінації «Найестетичніший млинець» перемогу здобула команда 2 курсу;

у номінації «Дієтичний млинець» перемогу здобула команда 3 курсу;

у номінації «Найрум’яніший млинець» перемогу здобула команда 4 курсу.

Після урочистого нагородження переможців усі присутні на цьому дійстві змогли поласувати смаколиками та поділитися позитивними враженнями.

За матеріалами та світлинами деканату

та студентської ради ФФКСЗЛ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print