Майстер-клас «Інтерактивні дошки: Що це? Де це? Як це?

Постійний розвиток і самовдосконалення є невід’ємною складовою професійної діяльності професорсько-викладацького складу факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

Жага до нових знань, потреба бути сучасними, бажання крокувати у ногу з часом, необхідність створювати якісний освітній продукт та надихати на професійні здобутки здобувачів вищої освіти об’єднали весь професорсько-викладацький склад на майстер-класах з використання інтерактивної дошки в освітньому процесі.

Навчання передбачало два майстер-класи – 23 і 24 лютого, в рамках яких викладачі мали змогу отримати знання, практичні інструменти та дієві поради щодо особливостей використання інтерактивної дошки в освітньому процесі від Олександра Антоненка, кандидата технічних наук, доцента кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні інформатики. Труднощі опанування інтерактивної дошки були пов’язані лише із низьким сигналом WI-FI, що унеможливив опанування деякими її функціями.

Однак, попри певні технічні труднощі, навчання викликало неабияку цікавість у викладачів факультету, адже сучасна молодь потребує нових інтерактивних форм та методів взаємодії. Жвава дискусія, велика кількість питань та активне обговорення можливостей використання інтерактивної дошки наштовхнули професорсько-викладацький склад факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти на нові ідеї щодо можливостей організації освітнього процесу на більш якісному та цікавому рівні, оскільки зручність та ефективність користування таким технічним пристроєм є надзвичайно високою, особливо, якщо є WI-FI мережа.

На факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти є дві інтерактивні дошки, які вже у найближчому майбутньому обов’язково змістовно запрацюють завдяки отриманим знанням.

Професорсько-викладацький склад висловлює вдячність Олександру Антоненку та кафедрі комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні інформатики за нові знання та досвід в опануванні нових технологій.

Анастасія Попова,

заступник декана з наукової та міжнародної

діяльності факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти,

кандидат педагогічних наук

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print