Студентка гуманітарно-економічного факультету здобула перемогу в конкурсі робіт «Галактика Цукерберга»

10 лютого 2021 року було підведено підсумки конкурсу учнівських та студентських робіт «Галактика Цукерберга», який проводився на базі факультету журналістики Запорізького національного університету в рамках реалізації проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Цей проєкт виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

Головна місія конкурсу полягала в тому, щоб привернути увагу молоді до загроз інтернет-простору, залучити до протидії дезінформації, маніпуляціям у соціальних мережах, а також задіяти до формування запиту на якісний медіаконтент, генерований соціальними мережами, безпечну інформаційну діяльність, яка базується на дотриманні прав людини та принципів толерантності.

Студентка 4 курсу гуманітарно-економічного факультету Вікторія Кириченко взяла участь в Медіафестивалі в номінації «Ні – ворожнечі в соцмережах». Її конкурсна робота – есе «Цькувати не можна покарати» – присвячена актуальній темі запобігання насиллю в соцмережах (так званого кібербулінгу). Журі високо оцінило роботу студентки нашого університету і Вікторія Кириченко посіла перше місце!

Вітаємо Вікторію Кириченко та її наукового керівника проф.WST, к.е.н., доцентку Тетяну Несторенко й бажаємо нових наукових та творчих звершень!

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print