Відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки

24 лютого викладачами кафедри педагогіки було організовано й проведено І тур Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» серед студентів спеціальності 014 Середня освіта.

У зв’язку з карантинними обмеженнями було прийнято рішення обмежити і кількість охочих взяти участь у І турі. У олімпіаді змагалося 15 здобувачів вищої освіти 2 курсу з п’яти факультетів: гуманітарно-економічного, психолого-педагогічної освіти та мистецтв, фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, філології та соціальних комунікацій, фізичної культури, спорту та здоров’я людини.

Завдання олімпіади були спрямовані на виявлення педагогічно обдарованих студентів, сприяння розвитку та реалізації їх професійних здібностей, творчого застосування надбань сучасної педагогіки. Учасники виконували тестові завдання різного рівня складності та розв’язували педагогічні ситуації за результатом перегляду відеофрагмента. Це дозволило майбутнім фахівцям продемонструвати знання з усіх розділів педагогіки, уміння критично мислити, аналізувати сучасні тенденції в освіті.

За підсумками І туру Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» призові місця посіли Олександр Евін (ФППОМ), Ольга Яковець (ГЕФ), Софія Бочко, Надія Тюк (ФФМКТО), Владислава Чеботарьова (ФФСК), Анна Каіра (ГЕФ), Артем Мерзляк (ФФКСЗЛ).

Щиро вітаємо призерів та всіх учасників олімпіади й бажаємо в подальшому досягти нових наукових звершень, наполегливо працювати над підвищенням рівня педагогічної майстерності, зберігати й розвивати найкращі традиції Бердянського державного педагогічного університету.

Андрій Малихін,

голова журі кандидат педагогічних наук,

доцент кафедри педагогіки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print