Меморандум про співпрацю і партнерство

7 червня 2024 року Бердянський державний педагогічний університет в особі ректора Ігоря Богданова підписав Меморандум про співпрацю і партнерство зі Східницькою селищною радою в особі голови Івана Піляка.

Меморандум передбачає реалізацію проєктів в різних сферах, серед яких проведення спільних наукових досліджень, конференції, круглих столів, організація освітніх та культурних заходів, тренінгів, майстер-класів, обмін досвідом, підтримка талановитої молоді тощо.

Ця подія стала яскравим прикладом того, як взаємодія між освітніми закладами та місцевими органами влади може сприяти розвитку суспільства, досягненню великих цілей та забезпечити кращі можливості для майбутніх поколінь.

Наша співпраця спрямована на реалізацію цілей сталого розвитку, що включають забезпечення якісної освіти, сталого економічного зростання, розвитку міст і громад. Важливо, що підписання Меморандуму відбулося за сприяння Інформаційно-ресурсного центру Бердянського району (м. Трускавець) і особисто Григорія Патея. Вдячні партнерам за співпрацю!

Дякуємо Силам Оборони України за можливість розвиватися!

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print