Виробнича практика за спеціалізацією Практична психологія на Факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти

Шлях становлення фахівця завжди сповнений викликів. І одним із важливих кроків на  цьому шляху є виробнича практика. Протягом чотирьох тижнів здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта, спеціалізації Практична психологія мали змогу  розширити та вдосконалити професійний рівень та сформувати цілісну картину майбутньої професійної діяльності в галузі практичної психології. 

Ми завжди прагнемо забезпечити нашим студентам найкращі можливості для професійного розвитку та самореалізації. Тож наші студенти мали можливість пройти практику й на базі Психологічного клубу ФДССО.

Раді поділитися враженнями Гришиної Поліни, здобувачки 402 групи ФДССО, яка успішно пройшла цей шлях.

«Це був дуже цікавий досвід. На початку практики я відчувала сумніви, чи зможу успішно провести діагностику та корекційні заняття з дорослою та досвідченою аудиторією. Але, завдяки підтримці та роботі в команді з керівниками практики, впевнилася, що все в мене вийде. Цікавим був й процес вибору напрямку моєї роботи.  Спираючись на запити студентів факультету, я обрала таку тему, як «Дослідження та розвиток стресостійкості здобувачів вищої освіти ФДССО». В процесі я вивчала літературу, продивлялась вебінари та випробовувала багато діагностичних та корекційних технік, які мені допомогли краще зрозуміти себе та підвищити свою стресостійкість.

Викликом було вперше виступати в якості ведучої корекційно-розвиткових занять перед студентами та викладачами. Дуже сподобалось, що всі учасники були зацікавленими та активними.

Перед першим заняттям я  згадувала, що на початку практики сумнівалась, чи зможу відчувати себе впевнено в цій ролі, та дуже хвилювалася. Проте, заручившись емоційною та методичною підтримкою керівника Психологічного клубу Тетяни Сущинської та зробивши декілька технік на відновлення емоційного балансу, я відчула рішучість та спокій.

Дякую Психологічному клубу ФДССО та керівникам практики за наснагу, за можливість повноцінно пройти психологічну практику онлайн та реалізувати всі основні напрямки діяльності практичного психолога.

 Дякую всім, хто відвідував наші заняття, це було дуже круто!

На сьогодні для мене це був один із найкращих досвідів в моєму професійному житті, бо саме на практиці я узгодила всі знання та навички, які отримала під час навчання, мала нагоду проявити себе і допомогти тим, кому це потрібно.

Хочу побажати студентам, для яких практика ще попереду, не боятися та проявляти себе».

Пишаємося нашими практикантами і продовжуватимемо підтримувати їх у розвитку їхніх професійних навичок.

За матеріалами Кафедри прикладної психології та логопедії

та Психологічного клубу ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print