Методична майстерня

14 травня 2021 року двері другого корпусу БДПУ гостинно відчинилися для шановних гостей – вчителів трудового навчання та технологій закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад Бердянського району. Колектив кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій підготував для них методичний воркшоп.

Доцент Микола Пелагейченко, автор підручників та навчально-методичних посібників з трудового навчання та технологій, організував дискусію за темою «Сучасні тенденції та проблеми розвитку трудового навчання», під час якої були запропоновані орієнтири творчості сучасного вчителя: відповідальність учня, свобода вибору учня, пізнавальна активність і самостійність учня. Особливу уваги під час дискусії приділялось пошуку шляхів створення умов для індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів освіти на уроках трудового навчання. Обговорення запропонованих питань мало конструктивний характер та сприяло визначенню напрямків самоосвітньої діяльності вчителів.

Під час другої частини заходу – майстер-класу, знана майстриня Олена Савицька захопила гостей «таємницями печворку», продемонструвавши безліч виробів із власної колекції: ковдри, серветки, букети з квітів, предмети одягу і навіть «смаколики» – вареники, смажене курча, млинці з червоною ікрою, сало, часничок. Незважаючи на те, що серед присутніх були досить досвідчені вчителі трудового навчання, Олені Станіславівні вдалося не просто поділитися майстерністю, а й здивувати і надихнути гостей, зануривши їх у чарівний та захопливий світ рукоділля.

Захід пройшов у дружній атмосфері та з перспективою подальшої плідної співпраці.

За матеріалами кафедри професійної освіти,

трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print