Співпраця кафедри менеджменту та адміністрування із YEP

Продовжуючи свівпрацю із Громадською організацією «Платформа інноваційного партнерства» (YEP™) спільно з партнерами – USAID, Мінцифрою, МОН, USF доцент кафедри менеджменту та адміністрування Тетяна Черемісіна 14–15 травня взяла участь у конференції Startup Campus, яка є частиною проєкту і запланована для підвищення кваліфікації всіх викладачів-учасників ініціативи.

Startup Campus реалізується YEP за підтримки Міністерства зовнішніх справ Естонії, Університету Тарту, Garage48, Cisco, OKKO та Genesis.

Перший день був присвячений лекціям з валідації ідеї від Андрія Заікіна, Genesis (Україна), Тааві Тама та Марет Ахонен (Естонія, Університет Тарту), Жені Розинського (США), Дениса Зернишкіна (Україна, Gravitec.net) та Андрія Мануйлова (Україна, стартап IOON).

Другий день – майстер-класи від Garage48, лектора Університету Тарту Тааві Тама, інтерактивна лекція від компанії Genesis.

Ідея конференції була зосереджена на пошуку та валідації ідеї – адже на цьому етапі «помирають» 90 % нових стартапів, а під час навчання роблять найбільше помилок студенти. Метою – доповнити викладацький досвід практичними кейсами та кращими практиками від запрошених стартапів, корпорацій та міжнародних партнерів.

Практична конференція допомогла вдосконалити навички та зробити викладацьку спільноту більшою й експертнішою!

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print