Міжнародна співпраця кафедри економіки, підприємництва та фінансів БДПУ з Опольським університетом

22–26 квітня 2024 року в Опольському університеті у м. Ополе, яке є одним з найстаріших міст Польщі, проведено 5-й Центральноєвропейський міжнародний тиждень. На урочистому заході були присутні к.е.н., доцент Глазова Я.В., к.е.н., доцент Костенко Г.П. та к.е.н., доцент Несторенко Т.П.

Протягом тижня викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів мали можливість взяти участь у дискусіях, присвячених питанням підтримки іноземців в Опольському університеті: від абітурієнтів до випускників; особливостей функціонування Альянсу FORTHEM; правил співпраці в межах FORTHEM; надання психологічних консультацій для студентів та працівників Опольського університету; правил співпраці для Еразмус та існуючих програм в Опольському університеті; правил прийому вступників до Опольського університету.

Участь у такому заході стала можливою завдяки укладанню угоди про міжнародну співпрацю між Опольським університетом та Бердянським державним педагогічним університетом та включенню університету до проекту «Підтримка співпраці між Опольським університетом та українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM» за підтримки Польського національного агентства з питань академічних обмінів (NAWA). Це є запорукою подальшого розвитку міжнародної діяльності в університетах.

Наприкінці заходу присутні отримали сертифікати учасників 5-го Центральноєвропейського міжнародного тижня.

За матеріалами кафедри економіки,

підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print