Упродовж майже трьох місяців з 02.02.2024 по 26.04.2024 р. кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Віра Бурназова проходила навчання за Програмою підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління», спеціальна тема «КPI освітянина в Україні та ЄС» в межах роботи ІV Зимової школи (організатори – Всеукраїнська громадська організація «Інноваційний університет» та Рада молодих учених при МОН України).
Мета програми підвищення кваліфікації передбачала розвиток компетентностей, необхідних для освітянина в сучасних умовах.
Напрями програми підвищення кваліфікації спрямовані на ознайомлення із зовнішніми умовами та існуючими потребами формування освітніх послуг суспільства; з’ясування існуючої позиції освітянина та визначення його обов’язкових професійних навичок; особистісних та гнучких навичок викладача для майбутнього покоління; ключових показників ефективності освітянина в Україні та світі.
Виконання програми предбачало 3 етапи інституційної форми (очна, заочна, дистанційна): 1 етап – очне триденне навчання у м.Яремче, Івано-Франківської області включало участь у панельних дискусіях, проблемних лекціях, інтерактивних практичних заняттях, круглих столах, семінарах з обговорення кращих практик та обміну досвідом, освітньо-наукових квестах, групових та індивідуальних консультаціях, виконання індивідуальних завдань, самостійну роботу. 2 етап (заочно) передбачав виконання індивідуального завдання (мікропроєкту) та самостійну роботу учасників. 3 етап (дистанційний) – підведення підсумків, публічний захист (мікропроєкту), у ході якого освітяни закладів освіти України презентували власні мікропроєкти в контексті досліджуваної теми.
За результатами роботи ІV Зимової школи та виконання програми підвищення кваліфікації Вірою Бурназовою представлено і захищено мікропроєкт «Освітянин для майбутніх поколінь: роль креативного викладача в соціокультурному просторі» та отримано Сертифікат № 1985 про підвищення кваліфікації (загальний обсяг 240 год. / 8 кредитів ЄКТС).
Сердечна подяка організаторам ВГО «Інноваційний університет» й учасникам за комунікацію у колі професійного ком’юніті, за нових друзів й однодумців, за новий досвід, здобуті компетентності, перезавантаження, незабутні враження й позитивні емоції, необхідні ресурси й інструменти для втілення інноваційних ідей в освітній процес Бердянського державного педагогічного університету й для подальшого забезпечення якості освіти України.
За матеріалами кафедри ТМНМД