Молодіжний форум «Молодь Бердянщини: виклики окупації»

31 травня 2023 року за ініціативи Бердянського державного педагогічного університету та підтримки Бердянської міської військової адміністрації, Бердянської районної державної адміністрації в Запоріжжі пройшов молодіжний форум «Молодь Бердянщини: виклики окупації». Захід відбувся у змішаному форматі (очно-дистаційному) і зібрав більше 300 осіб.

Розпочався форум вступним словом ректора БДПУ, професора Ігоря Богданова щодо важливості ініціатив молоді зараз і після деокуапції міста Бердянська. Із привітальним словом виступили керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова української делегації в Парламентській Асамблеї НАТО, бердянець Єгор Чернєв.

Модератори заходу, представники активної молоді БДПУ, Дарина Литвиченко та Микола Оверченко проаналізували результати опитування, яке усі зацікавлені пройшли до початку форуму, розібрали статистику щодо місця перебування молоді Бердянщини, вікових категорій, можливостей і прагнень повернутися після війни додому.

Голова Бердянської районної державної адміністрації Олексій Бакай та голова Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіцина презентували своє бачення розвитку Бердянська та Бердянського району після Перемоги та деокупації території. Гості та учасники форуму зійшлися на думці, що майбутнє нашого регіону, як і всієї держави, – за активною, ініціативною молоддю.

Із ґрунтовною презентацією про життя Бердянського державного педагогічного університету до і під час війни виступив ректор Ігор Богданов. Підсумовуючи свою промову, Ігор Тимофійович зауважив: «БДПУ залишається головним освітнім, науковим, культурним хабом, центром інновацій Бердянщини, своєрідним магнітом для молоді. Молодь не байдужа, але прагне уваги і поваги до себе. Прагне розвивати низку проєктів, а відтак має бути залучена до суспільного життя територій (ОТГ). Для реалізації зазначеного не достатньо стратегій “поступового розвитку”, потрібна стратегія “прориву”». Ігор Богданов виразив впевненість, що наше бачення і наші бажання формують наші можливості. І яскравим приладом є БДПУ: «Через війну ми втратили все, а сьогодні маємо 274 комп’ютери та іншої оргтехніки та обладнання. Усе можливо! Працюємо, аналізуємо, плануємо».

Наприкінці заходу присутні мали можливість поставити запитання організаторам і учасникам форуму, а також висловили надію на те, що це перша, але не остання зустріч такого формату.

Дякуємо силам оборони України за можливість зустрічатися, спілкуватися та будувати плани на майбутнє. Віримо в нашу Перемогу і повернення додому!

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print