«ProНауку» пізнавально та інтерактивно

26 травня 2023 року відбулася загальнофакультетська інтерактивна гра «ProНауку» для здобувачів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, приурочена до святкування Днів науки в Україні та Фестивалю науки у Бердянському державному педагогічному університеті.

На захід були запрошені здобувачі вищої освіти зі спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта та 231 Соціальна робота та розділені на команди.Вони змагались за звання найобізнаніших у науковій сфері. Гра передбачала питання різної складності, які спонукали учасників використовувати свої знання та аналітичні навички. А оцінювали відповіді учасників поважні експерти – представники від кожної кафедри – Олена Старинська, Надія Кот та Анастасія Тургенєва.

За результатами інтерактивної гри «ProНауку» переможцями стали учасниці команди «Мегамозок та компанія» – здобувачі 016 Спеціальна освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Анастасія Гусак, Олександра Делічобан, Вікторія Лазаренко. Друге місце посіла команда «Дослідники» (спеціальність 231 Соціальна робота) у складі Артема Тищенка, Анастасії Демеденко, Яни Липосавицької. Третє почесне місце посіла команда «Елітні феї», до якої входили здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта Анна Забеліна, Катерина Крижановська, Маріна Захарова.

Вітаємо переможців та висловлюємо щиру подяку учасникам, експертам, колегам та запрошеним. Далі більше, ще зустрінемось!

За матеріалами
Ради молодих учених ФДССО БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print