Дні науки Ради молодих учених БДПУ

Фестиваль науки у Бердянському державному педагогічному університеті – це завжди важливий захід для всієї університетської родини. З особливою повагою до нього ставиться і Рада молодих учених БДПУ, однак не завжди обмежується лише тижнем його проведення.
Так, фестиваль науки для молодих учених розпочався з 10 травня заходом-лекцією від Ради молодих учених ФФСК «Навіщо молоді потрібна наука, а науці – молодь?».

Захід організували та провели представниці Ради молодих учених Факультету філології та соціальних комунікацій (Анастасія Козлова (голова), Марія Богданова (заступниця) та Вікторія Лихацька (секретарка). Під час заходу молоді науковиці розповіли про своє бачення науки, про те, як вона представлена на факультеті, поділилися своїм досвідом наукового шляху та відповіли на запитання зацікавлених студентів і колег.

15 травня представниці Ради молодих учених ФППОМ у складі Вікторії Федорик, Марини Нестеренко, Крістіни Петрик провели майстер-клас «Публічний виступ: техніки емоційної саморегуляції» для здобувачів факультету. В рамках заходу учасники мали можливість зануритися у себе та проаналізувати свої страхи, оцінити рівень своєї впевненості та самоконтролю над емоціями під час публічного виступу, описати свої відчуття в подібних ситуаціях, а також отримати поради щодо підготовки до публічних доповідей та технік емоційної саморегуляції. Захід був дуже динамічний, здобувачі активно дискутували, ділилися власними лайфхаками боротьби з хвилюванням, а організатори отримали неабияке задоволення від продуктивної взаємодії.

19 травня представники Ради молодих учених ГЕФ за ініціативи Олексія Короткого організували та провели практикум з інтернет-евристики: «Пошук історичних джерел в мережі» для здобувачів факультету. В рамках заходу зробили огляд проблем використання метапошукових систем для пошуку першоджерел в інтернеті, проаналізували каталоги корисних інтернет-ресурсів для істориків, окреслили особливості роботи з електронними архівами, попрактикувалися із розвитку навичок пошуку першоджерел на сайтах архівних установ та онлайн-бібліотек освітніх установ. І звісно ж, отримали корисні поради від молодих учених щодо роботи з тематичними сайтами.

За сприянням Ради молодих учених ФФКЗЛ для здобувачів факультету була організована інтелектуальна гра Брейн-ринг “Гра інтелектів”. За результатами змагання переможцем став Кироло Буділов, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

26 травня Радою молодих учених ФДССО було проведено загально факультетське змагання у форматі інтерактивної гри «ProНауку». На захід були запрошені здобувачі вищої освіти зі спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта та 231 Соціальна робота та розділені на команди. Вони змагались за звання найобізнаніших у науковій сфері. Гра передбачала питання різної складності, які спонукали учасників використовувати свої знання та аналітичні навички. А оцінювали відповіді учасників поважні експерти – представники від кожної кафедри.

За результатами інтерактивної гри «ProНауку» переможцями стали учасниці команди «Мегамозок та компанія» – здобувачі 016 Спеціальна освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Анастасія Гусак, Олександра Делічобан, Вікторія Лазаренко. Друге місце посіла команда «Дослідники» (спеціальність 231 Соціальна робота) у складі Артема Тищенка, Анастасії Демеденко, Яни Липосавицької. Третє почесне місце посіла команда «Елітні феї», до якої входили здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта Анна Забеліна, Катерина Крижановська, Маріна Захарова.

Цікавинкою Фестивалю науки у БДПУ стало підбиття підсумків загально університетського конкурсу «Найкращий молодий вчений року», який цього року проводився вперше. Усього цього року на конкурс було подано 31 заявку від молодих учених нашого університету. Оцінювала заявки учасників міждисциплінарна команда досвідчених викладачів та науковців у складі Ігоря Богданова, Яни Сичікової, Анастасії Попової, Ігоря Лимана, Ольги Попової, Віталія Гнатюка, Тетяни Сидорченко, Олександра Овсяннікова, Ганни Лопатіної. За правилами конкурсу було визначено 3 переможці у номінаціях для молодих викладачів «Популяризатор науки», «Науковий ментор», «Науковий прорив (викладач)» та 1 переможець у номінації для здобувачів «Науковий прорив (здобувач)». Усі переможці отримали дипломи ректора та грошові премії, а учасники конкурсу – подяки. Сьогодні наш конкурс – є складовою проектної діяльності в рамках кадрової стратегії БДПУ, за що дуже дякуємо керівництву університету, що так високо оцінюєте наші ініціативи та завжди їх підтримуєте.

У рамках Фестивалю науки в БДПУ відбулось нагородження кращих молодих учених грамотами та подяками від Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету. Дуже дякуємо нашим молодим за стійкість та високі наукові результати та бажаємо нових наукових здобутків.

Разом із нашими молодими ученими – хоч на край світу, але спочатку, до Перемоги! Творімо історію сучасної науки разом!

За матеріалами
Ради молодих учених БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print