Нам є чим пишатися!

Державна науково-педагогічна бібліотека ім. В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України організувала виставку-презентацію наукових артефактів за темою «Сучасні наукові підходи до управління закладом загальної середньої освіти».
Приємно відзначити, що основний меседж цієї презентації запозичено з підручника для здобувачів другого рівня вищої освіти «Управління закладом освіти» (С.Немченко, В.Крижко, О.Боднар, В.Радул, О.Старокожко, Ю.Кондратенко) -К. Освіта України, 2022. 506с.:

Саме цей підручник визначено головним дискурсивним обєктом тематичної виставки. Кафедра менеджменту та адміністрування Бердянського державного педагогічного університету, разом із науковцями у галузі управління університетів-партнерів, стала надійним «поставником» керівникам закладів освіти всієї України підручників та монографій про сучасні проблеми менеджменту освіти і авторизовані моделі їх вирішення. Треба зважити навелику конкуренцію пропонованих управлінських підходів і не завжди коректну дискусію авторів-опонентів. Своїх партнерів ми шануємо і цінуємо. Наші підручники та монографії присвячені вічній памяті професора Євгена Павлютенкова, професора Н.Коломінського, професора Є.Хрикова та провідників освіти, директорів шкіл Є.Хрикова і М.Цимбала. За нашими підручниками здобувають освітні рівні «бакалавр» та «магістр» у більшості провідних університетів країни.

Пишаємося і готуємо до видання нові наші ідеї.

Василь Крижко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print