Мистецька розмова

10 квітня студенти спеціальностей 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) та 035 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська), які є учасниками проєкту Access, мали можливість зустрітися і поспілкуватися з відомим берлінським художником – Аланом Мейером.

Алан є керівником і натхненником спільного німецько-українського проєкту «Дифузії», який щорічно відбувається у різних містах сходу України (Краматорськ, Авдіївка, Слов’янськ, Маріуполь). Він передбачає своєрідну “дифузію” – спілкування, співпрацю і співтворчість митців з різних країн та локальних художників, письменників, скульпторів і простих мешканців.

Художник привозив до України гуманітарну допомогу з Німеччини, і тоді зародилася ідея створити мистецький осередок на території нашої країни на постійній основі. Спроба вийшла вдалою: до проєкту долучилось чимало людей, були реалізовані виставки, воркшопи, пленери, літні мистецькі табори для дітей та інші мистецькі заходи.

Студенти, практикуючи розмовну англійську, обговорювали з гостем мистецтво, його самодостатність і значення для суспільства, а також роль і важливість громадських проєктів та ініціатив, що роблять світ довкола кращим, мотивують їх учасників і дають можливість реалізувати себе і принести користь громаді.

Ірина Школа,

кандидатка філологічних наук,

доцентка кафедри іноземних мов та методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print