Наш колір – синьо-жовтий!

Весь тиждень напередодні державних свят Instagram факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти майорів жовто-блакитними кольорами. З різних куточків України і всього світу синьо-золоті промінчики зігрівали наші серця! Свою відданість державі, стійку громадянську позицію продемонстрували навіть студенти і викладачі з окупованих територій.

І багато хто з них присвятив цим знаменним дням різні заходи: хтось знайомив маленьких українців з державною символікою та прикрашав садочки і школи, хтось плів маскувальні сітки та працював в центрах для переміщених осіб, хтось піднімав прапор на Говерлу, а хтось уквітчав навчальну конференцію в ZOOM синьо-жовтими сердечками та вийшов на пару з прапором. Студенти, які стали вимушеними емігрантами, встали в ряди мітингувальників у Польщі і Чехії, Італії і Литві, Німеччині і Іспанії, щоби заявити: Україна – суверенна держава. Вона була, є і буде!
Вразив пост цьогорічної випускниці Юлії:
«Моя бабуся, коли орки щось заявляють, завжди каже: та нехай собі як знають, божеволіють, конають – нам своє робить! Я поцікавилася, звідки ці рядки? Бабуся засміялася і сказала, що ще за радянських часів такий вірш вчили в школі, але ці рядки передають моє ставлення до війни, бо там є ще й інші слова. Я знайшла вірша в Інтернеті і зрозуміла бабусю. Але мені захотілося його переробити. І ось що вийшло (бабусі сподобалося):

Та нехай собі як знають,
Божеволіють, конають –
Нам своє робить:
Орків всіх до ’дної ями!
В полі, в небі і морями
Будемо їх бить!
Адже це уже не дивно,
Що ми твердо, супротивно,
Владно устаєм.
Чиним опір Рашці гідно –
З святом, Україно рідна!
Ми не підведем!»

Ми не підведемо ні свою країну, ні рідний університет, ні факультет!

Студрада ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print