Науково-методичний семінар «Методична скарбничка»

22 травня, в рамках щорічного Тижня іноземних мов, пройшов науково-методичний семінар «Методична скарбничка», який організували  доцентки кафедри іноземних мов та методики викладання ФФСК Шиманович І.В. та Халабузар О.А.

Здобувачі вищої освіти бакалаврського і магістерського рівнів спеціальностей 014 Середня освіта та 035 Філологія виступили з доповідями, які були присвячені сучасним методикам навчання іноземних мов, шляхам удосконалення критичного мислення на уроках англійської мови, інсайтам щодо навчання іноземних мов дітей з особливими освітніми потребами, особливостям індивідуалізації процесу навчання, застосуванню інтерактивних методів в умовах дистанційного навчання.

Крім того, поділитись своїм педагогічним досвідом з майбутніми вчителями англійської мови було запрошено Дехтярук Н.Г., спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста Бердянської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області.

Жваве обговорення, позитивний фідбек від учасників та яскраві приклади з освітянської практики сприятимуть мотивації студентів досягати вершин у професії вчителя англійської мови.

За матеріалами кафедри іноземних мов та методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print