Навчання в БДПУ – це не тільки участь в освітньому процесі, але й участь у Міжнародних наукових конференціях!

15 вересня 2022 року у Вищій технічній школі в Катовіце (Польща) відбулося пленарне засідання 5-ої Міжнародної наукової конференції “Інформаційні та інноваційні технології у ХХІ столітті”. Співорганізатором конференції був і наш університет. Завдяки проведенню конференції в гібридному форматі (офлайн та онлайн одночасно) студенти гуманітарно-економічного факультету БДПУ могли взяти участь в її роботі.

У сьогоденні, не зважаючи на скрутне становище, іде швидкий розвиток інформаційних та інноваційних технологій. Це представлено радикально новими та вдосконаленими технологіями у різних галузях, які істотно поліпшують умови життя. На нашу думку, ділитися результатами досліджень та надбань науковців як у межах однієї країни, так і по всьому світі, є не просто можливим, а й необхідним. Це дозволить ефективно використовувати набуті знання саме там, де вони найбільш необхідні для розвитку та покращення усіх сфер людської діяльності.
На конференції було висвітлено багато цікавої, корисної та актуальної інформації у сфері інформаційних та інноваційних технологій, представлено яскраві презентації з графіками, діаграмами та наочними прикладами порівняння змін у часових проміжках. Вразило різноманіття розглянутих питань: партнерство та співпраця в освіті, інтерактивне навчання, соціально-психологічна підтримка, медицина, телекомунікації, фінансова система, банківська система та ризики страхування під час воєнних дій, проблеми та шляхи розвитку переміщених університетів тощо.
Ми відчули гордість під час доповіді проректора з наукової роботи БДПУ д.т.н., проф. Яни Сичікової, у якій було висвітлено досвід використання університетом діджитал-інновацій у роботі зі студентами після переміщення університету до Запоріжжя. Вразило, як багато було зроблено у цьому напрямку і як швидко наш університет пристосувався до нових реалій і продовжив ефективно здійснювати свою діяльність.
Було дуже цікаво і пізнавально почути інформацію у межах нашої спеціальності стосовно управління ризиками у страхуванні та змін у банківській системі України під час воєнних дій. Виявилась новою, але не менш цікавою інформація про сутність та організацію в Польщі процесу оцінювання потенціалу вищих навчальних закладів Польщі. Важливо, що навіть приватні виші за умови присвоєння їм в результаті оцінювання високої категорії (наприклад, А+, А) будуть отримувати фінансову підтримку з державного бюджету Польщі.

Аліна Кодан, Ірина Лукашко
студентки групи 3ФС
гуманітарно-економічний факультет


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print