Неформальна освіта: нові можливості для самовдосконалення

Викладачі та студенти кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету активно долучаються до різноманітних тренінгів, семінарів, вебінарів. 14 вересня 2022 року чеською школою School ToGo було організовано і проведено вебінар «Ми медіаграмотні».

Метою заходу було підвищення рівня медіа-культури учасників освітнього процесу, формування вмінь користуватися інформаційно-комунікативною технікою, виражати себе і спілкуватися за допомогою медіа-засобів; свідомо сприймати і критично тлумачити інформацію, тобто розуміти реальність, сконструйовану медіа-джерелами. School To Go – освітній проект що реалізовується українськими волонтерами за підтримки компанії Soficreo. Здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 227 Фізична терапія, ерготерапія скористалися можливістю та долучилися до цього цікавого освітнього івенту, вдосконалили навички використання інформаційних і комунікаційних технологій. Учасники заходу акцентували увагу на необхідності формування вмінь використовувати інформаційно-комунікаційні технології у професійній діяльності, нести відповідальність за розвиток професійних знань та компетентностей.
Щиро дякуємо Людмилі Ющенко за цікавий відкритий урок-факультатив «Ми медіаграмотні», яка наголосила, що медіа-середовище постійно змінюється, з’являються нові цифрові технології тому треба продовжувати активно слідкувати за новинками галузі та самовдосконалюватися.

За матеріалами
кафедри біології, здоров’я людини
та фізичної реабілітації БДПУ
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print