Нові горизонти: стажування викладачів англійської мови та методики її викладання у м. Нью-Йорк

Завершився тритижневий візит до м. Нью-Йорка української команди учасників міжнародного проєкту “Professional Development for Instructors of PreserviceTeachers“, що є програмою професійного розвитку для викладачів англійської мови та методики її викладання закладів вищої освіти України і впроваджується за підтримки Regional English Language Office (RELO) і U.S. Embassy Kyiv. Бердянський державний педагогічний університет представила доцентка кафедри іноземних мов і методики викладання Ірина Школа.

Із 27 квітня по 16 травня 2023 року українські викладачі проходили 100-годинний інтенсивний курс професійного розвитку, що був насичений різноманітними подіями, знайомством з культурним контекстом одного з найвідоміших мегаполісів світу, обміном освітніми практиками та новими ідеями, а також цікавим спілкуванням з американськими колегами.

Керівники проєкту та чудові тренери Dr. LauraBaecher, Professorof TESOL at Hunter College, City University of NewYork і JulieKasper, Program Manager of the Refugee Educator Academyin the CPL at Childhood Education International створили можливості для колег із України ознайомитись з системою навчання англійської мови і методики її викладання в Колумбійському університеті, Міському університеті м.Нью-Йорка, школах, коледжах та освітніх закладах різного рівня. Крім того, в рамках проєкту українські викладачі долучились до всесвітньої організації TESOL, зустрілись з авторами праць, присвячених методиці навчання англійської мови як іноземної або другої мови, використанню драми та соціально-емоційного навчання на заняттях з англійської мови.
Вразило те, з якою турботою, теплом, професіоналізмом і повагою керівники проєкту склали програму візиту української делегації, наскільки відповідально та якісно її реалізували. Вони надали матеріали та, головне, підтримку всіх ініціатив і професійних ідей.

Безумовно, спілкування з колегами – це прекрасний та корисний досвід, який дозволив налагодити міцні особисті та професійні контакти, почати реалізовувати спільні проєкти, створив відчуття єдності, приналежності до дружньою команди освітян-інноваторів.
Усе це означає, що робота продовжується, і попереду чекають нові досягнення та здобутки!
Ірина Школа,

доцент кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print