Важливість збору даних для досліджень в соціальній сфері

22 травня 2023 р. відбувся вебінар для науковців, в якому взяла участь к.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Тетяна Несторенко. Вебінар був організований European Alliances for Social Sciences and Humanities у співпраці з EASSH у співпраці з ESFRI Strategic Working Group Social and Cultural Innovation.

Вебінар став можливістю для спільного обговорення залучення України до європейських дослідницьких інфраструктур. На вебінарі представники дослідницьких інфраструктур, які вже почали співпрацю з Україною, розповіли про свій досвід та проблеми, з якими зіткнулися. Крім того, вебінар висвітлив потенційний вплив інфраструктур соціальних і гуманітарних досліджень на різні сфери політики.

Стає дедалі очевиднішим, що кращі знання про Україну та її суспільство мають вирішальне значення для України, Європи та її міжнародних партнерів. Щоб краще зрозуміти суспільство в Україні, важливо збирати наукові дані про погляди, переконання та поведінку людей в Україні. Також важливо документувати культурну спадщину в Україні та зберігати дані про об’єкти культурної спадщини в музеях, архівах тощо. У всіх сферах надзвичайно важливо збирати наукові дані та проводити дослідження для наукових цілей, а також збирати наукові докази на підтримку відбудови України. Потенційний вплив інфраструктур соціальних та гуманітарних досліджень є важливим для європейської політики, такої як соціальна, трудова чи міграційна політика, а також зовнішньої політики ЄС.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print