Нові знання на карантині засобами неформальної освіти

Нові знання на карантині – необхідні для того, щоб залишатися в гармонії з собою і крокувати у ногу з часом. Не дивлячись на те, що викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти вже майже 2 місяці працюють у дистанційному режимі, не виключенням є певні проблемні ситуації, які потребують нових знань, умінь та навичок!

Так, Катерина Петровська, завідувачка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, дистанційно підвищила кваліфікацію під час вебінару «Скринкасти, або форми і методи подачі навчального матеріалу під час дистанційного навчання» та набула компетентностей, передбачених стандартами освіти.

А також, враховуючи важливість впровадження інклюзивної практики в закладах освіти, необхідністю є постійне підвищення кваліфікації у цій галузі. В рамках освітнього проекту «На урок», Катерина Петровська, успішно завершила дистанційний онлайн-вебінар «Створення інклюзивного середовиа в закладі освіти» та набула професійної та інклюзивної компетентностей, передбачених стандартами освіти.

Отриманими знаннями маємо звичкку ділитися на кафедральних планерках. Долаємо труднощі у співпраці з дружньою командою кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти!

Катерина ПЕТРОВСЬКА, доцентка, завідувачка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, к.пед.н.,доцент


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print