Об’єднані наукою

9 березня 2023 року в рамках роботи Ради молодих учених БДПУ (голова – кандидатка педагогічних наук, доцентка Анастасія Попова) членкині РМУ факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв кандидатки педагогічних наук, старші викладачки кафедри початкової освіти Марина Нестеренко та Крістіна Петрик провели нетворкінг «Псевдонаука: як уникнути формалізму в роботі вчених?». Метою заходу було сприяння реалізації прав молодих учених, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень та захисту їх інтересів.

Відкрила зустріч проректорка з наукової роботи БДПУ, докторка технічних наук, професорка Яна Сичікова, яка підкреслила роль науковців різних галузей для відбудови України в післявоєнний період і наголосила на необхідності посилення наукової активності співробітників університету.

Запропоновані інтерактивні заходи сприяли створенню умов для розкриття наукового і творчого потенціалу осіб, які навчаються та працюють в університеті, розвитку в них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризації науки, розвитку інноваційної діяльності.

Під час проведення заходу було розкрито роль науковців різних галузей для відбудови України в післявоєнний період, проаналізовано мотивацію молодих учених БДПУ стосовно наукової діяльності. Молоді науковці визначилися з сутністю стратегічних її напрямків та подискутували щодо перешкод і стимулів.

Приємним бонусом до отриманих знань та корисного спілкування стали сертифікати підвищення кваліфікації від Центру викладацької майстерності «ARSDOCENDI» за сприянням його керівниці – кандидатки психологічних наук, доцентки Наталі Цибуляк.

Працюємо задля перемоги та тримаємо свій науковий та освітній фронт!

За матеріалами РМУ університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print