Олімпіада з хореографії: здобувачі освіти, викладачі, стейкхолдери

24 лютого на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся І тур І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія», метою якого є виявлення рівня теоретичних знань і методичної компетентності учасників, їх ситуаційної обізнаності та комунікативних навичок.

В Олімпіаді взяли участь 10 студентів різних курсів та освітніх програм, які за програмою були розподілені за трьома номінаціями. Оцінювало учасників журі, до складу якого ввійшли роботодавці (директор Центру дитячої та юнацької творчості міста Бердянська Олег Балабан, завідувачка відділом освіти Бердянської міської ради Тетяна Фурманова) та викладачі кафедри (Юлія Тараненко, Руслан Павленко, Наталя Кривунь, Юлія Павленко, Дмитро Іл’їн). Головою журі виступила доцентка кафедри, фахівець-практик, заслужена працівниця культури України Олена Мартиненко.
Завдання І туру Олімпіади передбачало відповіді на тестові питання на платформі MOODLE (до 20 хвилин) та виконання педагогічно-методичного завдання (10 хвилин підготовка, 5 хвилин презентація рішення). Тести і завдання надавалися відповідно до спеціальності та рівня вищої освіти. Програма та методичне забезпечення Олімпіади представлені на платформі MOODLE.
На початку проведення Олімпіади здобувачам вищої освіти було повідомлено про правила її проведення та правила безпеки, вимоги до оцінювання та оголошення результатів.
Дружня атмосфера спілкування сприяла отриманню позитивних результатів щодо теоретичної та методичної компетентності майбутніх фахівців, окреслила питання, над якими потрібно працювати викладацькому складу кафедри щодо оновлення змісту ОПП та методів навчання, допомогла студентам продемонструвати рівень професійної підготовки й отримати оцінку компетентного журі.
Олегом Балабаном було висунуто пропозицію щодо обов’язкової участі кожного студента в Олімпіаді задля перевірки його готовності до професійної діяльності в умовах проведення форми навчального змагання.

Наступного тижня відбудеться ІІ та ІІІ тури Олімпіади з хореографії, які дозволять визначити виконавську та балетмейстерську компетентності, перевірити методичну обізнаність в роботі з виконавцями та організаторські здібності майбутнього хореографа.

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print