Організація публічних заходів як важлива навичка для волонтерів

Навички з організації та проведення публічних заходів дуже важливі для волонтерів. Коли волонтери мають навички у сфері організації, це сприяє їх ефективності у залученні ресурсів для подій та підтримці різних ініціатив.Про це говорили на черговій зустрічі Школи волонтерів/ок, заснованої кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти.

Запрошеною спікеркою зустрічі стала Оксана Черемисіна – художній керівник Кропивницького культурно-дозвіллєвого центру; переможниця в номінації «Ведуча» в конкурсі «Народний бренд2023». Свою діяльність Оксана завжди пов’язувала з організацією та проведенням різних заходів: від фестивалів до особистих свят. Вона пройшла шлях від глядачки та учасниці форум-театру до джокерства; вивчає нові методики Аугусто Боаля; працює джокеркою курсу «Майстерні з форум-театру».

Оксана поділилась власним досвідом організації заходів в різних форматах і дала поради, які будуть корисними для волонтерів у цій сфері. Під час зустрічі спікерка розповіла про те, чому при плануванні важливо завжди пам’ятати мету заходу, як це впливає на ефективність планування; де шукати ресурси на втілення ідеї; як вирішувати проблеми, які з’являються в процесі роботи, та де брати натхнення. Велику увагу учасниці присвятили питанню «Як згуртувати людей довкола культурної події?».

Основними порадами від Оксани стали:

  • Не боятися брати на себе відповідальність.
  • Звертатися до людей, спілкуватися.
  • Ніколи не здаватися.

Тож продовжуємо діяти кожен на своєму фронті: згуртовано, відповідальнота цілеспрямовано! 

В цьому році діяльність Школи волонтерів/ок підтримала громадська організація Асоціація Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки TerredesHommesGermany в рамках проєкту «Підтримка дітей та молоді шляхом зміцнення потенціалу низових ініціатив швидкого реагування в Україні». 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print