Освітнє лідерство як фактор успіху у формуванні майбутніх поколінь: аналіз моделей та імплементація стратегій

Із 02.02.2024 по 26.04.2024 р. кандидатки педагогічних наук, доцентки Марина Нестеренко та Крістіна Петрик і старша викладачка кафедри початкової освіти Тетяна Мухіна (завідувачка – кандидатка педагогічних наук, доцентка Лада Чемоніна, в. о. декана факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ – кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) проходили навчання за Програмою підвищення кваліфікації «Освітянин для майбутнього покоління», спеціальна тема «КPI освітянина в Україні та ЄС» в межах роботи ІV Зимової школи (організатори – Всеукраїнська громадська організація «Інноваційний університет» та Рада молодих учених при МОН України).

I етап навчання проходив у форматі 3-денного офлайн інтенсиву в м. Яремче, де спікери та тренери ділилися інноваціями й досвідом, практичними кейсами, практико-орієнтованими матеріалами. Потім молоді викладачки мали можливість долучилися до ІІ етапу (заочно), який передбачав виконання індивідуальних завдань за місцем основної роботи згідно з навчальними модулями: 1. Існуюча позиція освітянина та обов’язкові професійні навички. 2. Особистісні навички викладача для майбутнього покоління. 3. Гнучкі навички викладача для майбутнього покоління. 4. Ключові показники ефективності в Україні та ЄС. На ІІІ етапі (очно-дистанційному) дослідники з усієї України презентували власні мікропроєкти в контексті досліджуваної теми. По закінченню роботи ІV Зимової школи та успішного виконання всіх поставлених завдань її учасники отримали сертифікати (загальний обсяг 240 год. / 8 кредитів ЄКТС).

Щиро вдячні організаторам та всім причетним за цінні знання, нові інсайти, наукове перезавантаження, можливість підвищувати фахову компетентність, покращувати рівень нашої освіти. У такій когорті однодумців наповнюєш себе надзвичайними емоціями, знаходиш потрібні ресурси, що є дуже важливим в умовах сьогодення.

#ГОІнноваційнийУніверситет #IVЗимоваШкола #БДПУ #ФППОМ #ОсвітнєЛідерство #ОсвітянинДляМайбутньогоПокоління #Стратегії #Навчання #ПідвищенняКваліфікації #ЗимоваШкола #Інновації #МолодіНауковці #ВикладацькаМайстерність #ЕфективністьОсвіти

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print